Дизайн квітника перед будинком

Багато людей, які живуть в приватних будинках або мають невеликий дачний ділянку з будиночком, прагнуть зробити його привабливим і доглянутим. Перше, що спадає на думку – це облаштування території біля будинку квітами. Дизайн квітника перед будинком – це мистецтво, яке вимагає багато сил, часу і знань. Для того щоб яскраві та ароматні квіти радували вас протягом всього літнього часу, слід знати декілька правил по посадки та догляду за рослинами.

Створення квітників – приклади проектування, дизайн.

 В даний час існує багато різних способів дизайну дачного квітника, зупинимося на них докладніше. Найбільшою популярністю користується «бордюр» – вузький, але довгий за своєю протяжністю ділянку, засіяний багаторічними квітами. Тут чітко визначено межі, їм можна обмежити не тільки зону відпочинку, а й відокремити дерева один від одного, територію біля будинку або інших будівель.

Дизайн квітника перед будинком

Не менш популярний в Росії дизайн квітника на дачі у вигляді клумби. Клумба може бути будь-якої форми: кругла, прямокутна або безформна. Для того щоб така композиція гармоніювала з садом і надавала йому особливий шик, її роблять на височини і прикрашають не тільки квітами, а й іншими декоративними пристосуваннями (статуї, ліхтарі, лавки).

Дизайн квітника перед будинком

Якщо ви хочете привернути увагу ваших гостей, то зробіть квітник у вазоні. В якості вазона можна використовувати як шикарні кам'яні вази для саду, так і зроблені вручну креативні вази у вигляді тварин або старих непотрібних плошок для кімнатних рослин з оригінальним дизайном. Такий спосіб посадки квітучих рослин підходить для тих місць, де немає відкритого грунту. Ви зможете прикрасити вазонами територію близько альтанки або будинку.

Дизайн квітника перед будинком

Перенестися до Франції XIX століття допоможе декоративний город. Це особливий вид клумб, де в якості огорожі використовується живий бордюр з рослин. Бордюр розташовується по всьому периметру дачної ділянки так, що утворює симетричні лінії.

Стиль кантрі на дачній ділянці можна влаштувати тим, хто є прихильником традицій і не хоче позбавлятися від старих речей. В такому випадку організувати клумбу з квітів можна в старій возі, в кузові машини або дерев'яному човні, а може, хто й знайде у себе на горищі коромисло.

Палісадники найчастіше влаштовують перед будинком в межах міста, але і для дачної ділянки вони підійдуть. Тут можна посадити будь-які квіти і рослини.

Миксбордер представляє собою чергування хвойних рослин і чагарників. При створенні миксбордеров важливо враховувати сполучуваність рослин і час їх цвітіння.

Дизайн квітника перед будинком

Етапи організації клумб.

Створення квітучих клумб може зайняти більше часу, ніж вам би це хотілося. Але, якщо дотримати всю технологію на початку його створення, то пізніше квіти самі потягнуться до сонечка. Отже, перед тим як почати посадку, важливо визначитися з місцем і зробити розмітку території. В відведеному периметрі знімається шар грунту товщиною в 15- 20 см, далі проводиться утрамбовка шару землі та настил дренажу. Для дренажу можна взяти звичайний щебінь, бита цегла або керамзит. Після цього оформляється огорожа клумби: вона може мати межі з декоративного каменю, пластикового паркану, декоративних гілок або ж в усі нічим не огороджуватися. Потім засипаємо на наш ділянку землю, даємо їй прижитися протягом 2-х тижнів. Тільки після цього можна почати висаджувати квіти і чагарники.

Важливі аспекти створення дизайну клумб.

При створенні дизайну клумб на дачній ділянці також важливо враховувати наступні аспекти:

» » » Дизайн квітника перед будинком