Про мене і про сайт

Про мене

Єлизавета Головчева - фахівець-флорист з великим стажемЄлизавета Головчева - фахівець-флорист з великим стажем

Елизавета Головчева - фахівець-флорист з великим стажем. Закінчила в 2003 році агрохімічний факультет української Академії флористики. Даю консультації з озеленення інтер'єру, розповідаю про стимулювання рослин до пишного цвітіння, про обробку рослин від хвороб і шкідників.

Так само консультую по ландшафтному дизайну, проектуванню, розбивці квітника, клумб.

Кімнатними і садовими квітами займаюся багато років. Так само є власна колекція кімнатних квітів.

Буду рада допомогти, звертайтеся із запитаннями.

Про сайт

ussFlorist.com – електронний журнал квітникаря. Даний журнал дозволить Вам зануритися в чудовий світ квітів, насолодитися їх красою і вишуканістю, а також довідатися все, що Вам потрібно і цікаво. Електронний журнал квітникаря. Даний журнал дозволить Вам зануритися в чудовий світ квітів, насолодитися їх красою і вишуканістю, а також довідатися все, що Вам потрібно і цікаво.

Інтернет-журнал стане провідником в незвичайно яскравий світ квітництва, в якому стільки нового, цікавого і незвичайного.

Новачок Чи, професіонал, всі знайдуть корисну і цікаву інформацію по догляду за рослинами в електронному журналі. Інформація по вирощуванню навіть рідкісних квітів в домашніх умовах і в саду, про методи боротьби з шкідниками, а так само їх видах буде зрозуміла навіть новачкові.