Вироби з пляшок для саду зможе зробити кожен: цікаві ідеї для креативних дачників

Фото - пластикові пляшкиПластикові пляшки - це одночасно справжня біда і паличка-виручалочка сучасного садівника. Прозорі, кольорові, великі і маленькі - трохи фантазії, і вони перетворяться в прекрасні вироби з пляшок для саду. Пластик - відмінний матеріал. Він довговічний і добре тримає форму, виконує масу найрізноманітніших функцій. Умільці давно знайшли йому гідне застосування. Для втілення будь-якої ідеї потрібні ножиці, акрилові фарби, пензлі різних розмірів, шило, моток волосіні і велике бажання зробити свій сад неповторним.

Зміст

Відео-ідеї виробів для саду з пластикових пляшок ^

Будуємо декоративну огорожу ^

Варіантів огорожі для квітників - безліч. Краще всього для цієї ідеї підходять пляшки будь-якого обсягу. На невелику клумбу їх знадобиться близько 50 штук. Відрізаємо верх приблизно на одну третину, при бажанні фарбуємо зовні в улюблений колір, для стійкості наповнюємо їх землею. Лопатою намічаємо форму майбутнього «оазису», визначаємо, як розмістимо «різнокаліберні» заготовки. Наприклад, якщо будуємо з 3-х і 1,5-літрових пляшок, то їх можна ставити через одну - вийде «хвиля». Концепцію визначили, робимо клумбу. Принцип «будівництва» аналогічний дитячої гри в пісочниці: перевертаємо ємності догори дном і ставимо по контуру квітника. Готове. Рыхлим землю, садимо багаторічники, милуємося красою не один рік.

Фото - пляшки

Робимо огорожу для квітника

Ще один варіант - декоративний парканчик з цілих пляшок. Наповнюємо їх для стійкості піском або землею, закручуємо міцно пробки. Покриваємо пляшки акриловою фарбою, сушимо. Заготовки готові. Копаємо по контуру квітника невелику траншею, ставимо в неї ємності і прикапываем приблизно на 1/3 їх висоти. Дивовижна клумба готова. Дешево, красиво, а головне - пластик отримав друге життя і не шкодить навколишньому природі.

Немає часу доглядати за квітником? Тоді зробіть оригінальну клумбу «Божа корівка». В основі всі ті ж пластикові пляшки, тільки вони повинні бути однакового обсягу. Діємо звичним чином. Акуратно відрізаємо шийку пляшки. 80 заготовок фарбуємо в чорний колір, 2 - в білий, 100 - в червоний. Приступаємо до «будівництва». Насипаємо невеликий пагорб землі. Поливаємо його водою, при необхідності додаємо землі, щоб вийшла височина. Обкладаємо по колу каменем. Ділимо пагорб навпіл, креслимо лінію, відзначаємо місце «мордочки» - приблизно ? частина всього «тіла». Викладаємо догори дном чорні пляшки на місці «мордочки», не забуваємо поставити білі заготовки - «вічка». Викладаємо чорну смужку на спинці божої корівки. Червоними - крила. Такий декор саду з пластикових пляшок благополучно «замаскує» гору невикористаного при будівництві відсіву, гравію, глини або камені, які багато дачники у величезній кількості «виносять» з городу.

Фото - своїми руками

Будуємо клумбу «Божа корівка»

Оригінальна садова доріжка своїми руками ^

Стежки-доріжки в нашому саду грають першорядну роль. При їх будівництві важливо, щоб «шлях» був довговічним, красивим і недорогим. Сама практична садова доріжка виходить з пластикових пляшок. Для її спорудження нам потрібні великі бутлі з ребристою поверхнею. Відступаємо вгору 20-25 см, відрізаємо, перевертаємо і заглубляем в землю. Гідність такої доріжки в тому, що подовжувати її можна поступово, по мірі появи «будматеріалу». При бажанні стежку можна пофарбувати в зелений колір.

Штори для дачної альтанки з пляшок ^

Зробити незвичайну фіранку просто, особливо якщо ви постійно купуєте напої в пластиковій тарі. Для такого арт-об'єкта потрібно близько ста пляшок об'ємом 0,5 літра. Технологія дуже проста. Відрізаємо денця, відступивши 1 сантиметр.

З допомогою запальнички злегка смалимо край, гарячим шилом робимо зверху і знизу отвори. Тепер збираємо на волосінь заготовки, довжина смужки - на ваш розсуд. Готові частини з'єднуємо, і «шумова» готова штора.

Можна зробити суцільне полотно». Для цього в заготовках має бути чотири отвори, в кожній вони повинні розташовуватись однаково.

Незвичайні кашпо для вертикального озеленення ^

Пластикові пляшки в саду завжди знайдуть застосування. З їх допомогою нудну сіру огорожа можна перетворити в квітучу стіну. Все, що потрібно зробити кашпо. Розрізаємо пляшку навпіл, беремо нижню частину. Краї надрізаємо великої «соломкою», загинаємо кожен надріз, отримуємо «пелюстки». Нагріваємо шило і робимо в дні дренажні отвори. Фарбуємо заготовки в яскраві кольори. Різнокольорові кашпо кріпимо до похмурою огорожі: в центрі об'ємом побільше, зверху та знизу - поменше. На дно кашпо - дренаж, зверху земля - все готово, можна садити квіти. Через місяць - другий ваша огорожа зміниться та буде радувати красою квітів, що розпустилися.

Фото - садовий декор

Пляшки перетворюємо в оригінальне кашпо

Прикрашаємо сад прекрасними дзвіночками ^

Залишилися від виготовлення кашпо «верхівки» пляшок не викидаємо. Робимо з них чудові дзвіночки. Для цього краю заготовки обрізаємо «хвилею», фарбуємо в білий колір, а пробку - у яскраво-зелений. Нагріваємо шило і робимо отвір в кришці. Протягуємо в нього дріт і закріплюємо зсередини. З решти «верхівок» вирізаємо акуратні листочки.

Для стебла можна використовувати будь-який підручний матеріал - рівну міцну гілку, залізний прут та інше. Фарбуємо стебло і листя в зелений колір. Використовуючи дріт, з'єднуємо частини дзвоника. Ставимо його на чільне місце.

Фото - пластикові пляшки

Як зробити дзвіночки з пляшок

Садовий декор для самих маленьких ^

Діти люблять казки, а ще більше, коли казка приходить до них у гості. Всіма улюблених персонажів можна зробити з звичних пластикових пляшок. Трохи «чарівництва» за допомогою ножиць і фарби, і діти будуть в захваті.

Царівна-жаба ^

Це оригінальна прикраса саду з пластикових пляшок можна зробити буквально за пару годин, не докладаючи особливих зусиль. Нам потрібна одна півлітрова і дві дволітрові пляшки, тонкий дріт, зелена, жовта, чорна акрилова фарба, тонка кисть, чорний маркер, ножиці, шило, лінійка.

Фото - робимо самі

Поселимо на дачі царівну-жабу

Приступаємо до роботи. Від дна 2-літрової пляшки відступаємо 4 см і розрізаємо ємність строго по лінії. З другої великою пляшкою чинимо точно також, тільки відступаємо вгору на 5 див. «Денця» прибираємо в бік. На одній верхній частині малюємо розгорнуті нижні лапки нашої принцеси, на іншій - маленькі передні. Вирізаємо. Фарбуємо всі заготовки в зелений колір. Для економії часу можна використовувати спеціальну аерозольну фарбу для пластику.

Поки заготовки сохнуть, робимо царівну корону. Беремо пів-літрову пляшку, відступаємо зверху 7 см, малюємо по колу зубці. Вирізаємо, фарбуємо у жовтий колір.

Деталі готові. «Збираємо» жабу. Гострим нагрітим шилом робимо отвори в кришці корони і в центрі верхньої частини тулуба («денце» 4 см заввишки). З'єднуємо деталі тонким дротом. Нижню частину тулуба проколюємо з боків і кріпимо верхні лапки, нижні прикручуємо до дна заготовки. Тепер більшу частину тулуба (висотою 5 см) ставимо в меншу (висотою 4 см). При бажанні для стійкості всередину можна покласти трохи піску. Тепер залишилося намалювати очі, брови, рот і ніс. Царівна-жаба готова стати окрасою дитячого майданчика.

Кумедний їжачок своїми руками ^

Фото - з пластикових пляшок

Кумедний їжачок своїми руками

Дивне сімейство їжачків сподобається допитливій дитині. Беремо велику пляшку заготовку для мами-ежихи, поменше - для їжачків-маляток. Вирізаємо з боку овал. Гарячим шилом робимо на дні дренажні отвори. Натягуємо на пляшку сірий носок. Пришиваємо оченята-гудзики, а на «ніс» - чорний трикотаж. Заповнюємо ємність землею і просимо дитини посіяти газонну траву. Малюк із задоволенням буде доглядати за «колючками» їжачка, і через кілька тижнів дружну сімейку можна переселити на дитячий майданчик.

Пластикова пляшка - повноцінний будматеріал ^

Дивно, наскільки незвичайну друге життя можуть отримати звичайні пластикові пляшки. В умілих руках вони перетворюються на дивовижні гойдалки для маленької принцеси.

Фото - з пластикових пляшок

Незвичайні гойдалки з пластикових пляшок

З них можна побудувати «копію» знаменитої Ейфелевої вежі.

Фото - фото

Копія Ейфелевої вежі своїми руками

Пляшки можуть стати затишною альтанкою, де так приємно провести вечір у колі рідних і близьких.

Фото - зроби сам

Будуємо альтанку для приємного відпочинку

Нарешті, пляшки - відмінна основа для оригінальної мозаїки.

Фото - пластикові пляшки

Збираємо мозаїку з кришок пластикових пляшок

Як бачимо, пластикові вироби для саду пляшок - економічний варіант облаштування дачної території. Оригінальні вироби, зроблені з душею, не тільки прикрасять сад, але і подарують масу приємних хвилин. Адже здивування гостей - найкращий комплімент ваших трудів.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
Статті за темою
 • Будуємо паркан з пластикових пляшок
 • Як зробити квіти з пластикових пляшок
 • Вази і горщики з пластикових пляшок
 • Вироби для саду і дачі своїми руками
 • Красиві вироби з пластикових пляшок для саду
 • Вази і горщики з пластикових пляшок
 • Падалка для саду і дачі своїми руками
 • Як зробити квіти з пластикових пляшок
 • Робимо поросят з пластикових пляшок для саду
 • Красиві вироби з пластикових пляшок для саду
 • Як зробити опудало в город своїми руками?
 • Огорожі для клумб своїми руками
 • Як організувати крапельний полив на дачі: майструємо систему крапельного зрошення своїми руками
 • Падалка для дитячого майданчика: облаштовуємо дитячу зону ділянки саморобками
 • Клумби з пляшок своїми руками: як можна застосувати пластик в саду?
 • Вертикальні грядки своїми руками з пластикових пляшок, труб, горщиків
 • Вироби з пластикових пляшок для саду
 • Вироби з пластикових пляшок для дачі
 • Оформлення майданчиків в дитячому садку
 • Годівниця для птахів з пластикової пляшки
 • Клумби з пластикових пляшок
 • Робимо парник для розсади своїми руками
 • » » » Вироби з пляшок для саду зможе зробити кожен: цікаві ідеї для креативних дачників