Зведення внутрішньої перегородки з піноблоків своїми руками

Будівництво приватного будинку - дуже складний і відповідальний процес.

Від правильної технології та акуратного виконання робіт залежить міцність і довговічність будь возводимой конструкції. Кожен етап необхідно розглядати окремо, особливо якщо ви хочете все робити своїми руками.

Сьогодні ми розглянемо зведення перегородки з піноблоків, загострити увагу на найважливіших моментах, а також розповімо, як зробити дану роботу максимально швидко і акуратно.

У підсумку ви отримаєте міцну й рівну стінку, майстерності кладки якій позаздрить навіть професійний будівельник.

Характеристика матеріалу, вартість

Останнім часом стало дуже популярно робити перегородки з піноблоків. Чим привабливий даний матеріал?

По-перше, він володіє такими позитивними якостями, як хороша звукоізоляція, збереження тепла. У порівнянні з цеглою має меншу щільність, що дозволяє знизити вагу конструкції і, відповідно, навантаження на основу, що особливо важливо в приватному будівництві.

По-друге, поверхня виходить рівною і досить легко піддається подальшій обробки - Оштукатурювання, шпаклівка, нанесення фінішних матеріалів.

По-третє, блок може мати різні параметри, тобто ви зможете вибрати відповідну ширину стіни. Товщина блоків може бути 50 мм, 75 мм, 100 мм, а також новинка - 150 мм. Висота і довжина зазвичай стандартна і складає відповідно 300 мм і 600 мм. Також вони розрізняються за класами міцності, щільності.

Зазвичай вибирають для перегородок блоки товщиною 100 мм. В 1 куб. м. їх буде 57 шт. З цього можна розрахувати, скільки всього блоків вам потрібно купити. Необхідно тільки визначити площу майбутньої перегородки, що легко зробити шляхом множення висоти стіни на її ширину.

По-четверте, позитивним моментом виступає доступна вартість матеріалу. Наприклад, ціна 1 куб. м. блоків, шириною 100 мм обійдеться в межах 2900 - 3600 руб. в залежності від обраної щільності і класу міцності. Виходячи з цього, можна розрахувати вартість всієї перегородки, до якої також увійде ціна за клей, який скріплює піноблоки між собою.

Як і будь-який матеріал, піноблоки мають і недоліки. Це пористість і легкість, що не дозволить прикріпити до стіни важку полицю або шафу. Саморізи будуть дуже добре входити в стіну, але і вилітати від великого навантаження вони будуть не рідко.

Також буде потрібно досить багато грунтовки і шпаклівки, так як вони вбираються в пори. Ці моменти і особливості варто враховувати при подальшій обробці стінки.

Кладка внутрішньої стіни з піноблоків

Для того щоб зробити рівну і міцну перегородку окрім самих піноблоків нам знадобляться: будівельні інструменти, спеціальний клей для з'єднання блоків, монтажна піна та інші.

Перший етап - це розмітка. Визначаємо місце, де буде розташовуватися наша стіна, і наносимо на підлогу, існуючі стіни і стеля лінії, які повинні бути рівними, адже стінка - строго вертикальне спорудження та значні відхилення будуть сприяти її руйнуванню. Для цих цілей потрібно використовувати спеціальні лазерні прилади, а розмітку можна наносити за допомогою фарбувальної нитки.

Пристрій перегородки з пінобетонних блоків вимагає точності, потрібно ретельно стежити, щоб стіна по всій поверхні була рівною, чи не вигиналася в центрі. Якщо ви маєте досвід у цій справі і не потребуєте додаткових напрямних, то можна приступати до наступного етапу.

Однак якщо ви новачок, то рекомендуємо вам зробити напрямні. Це може бути каркас з профілю або дерева, що встановлюється уздовж ліній нашої розмітки. По центру можна натягнути мотузку або волосінь, за якою будете вирівнювати перегородку в середині кладки.

Наступний етап - підготовка поверхні основи і місць, до яких буде примикати нова стіна. Їх треба зачистити, вирівняти при необхідності і обробити ґрунтовкою. Тепер можна приступити безпосередньо до зведення перегородки.

Розводимо розчин (клей). Як це зробити правильно зазвичай зазначено на упаковці. Консистенція не повинна бути занадто густий, розчин повинен стікати, але в той же час повинна вийти не занадто рідкою.

Далі починаємо складати стінку, орієнтуючись на напрямні, а також перевіряючи горизонтальність і вертикальність за допомогою будівельного рівня. Кожен блок треба щільно притискати до попереднього ряду і до сусіднього блоку. Це дозволить уникнути значної усадки в майбутньому.

Перший ряд ви починаєте викладати з цілого піноблоку, наступний - з його половинки. Таким чином, виходить кладка в шаховому порядку (у розбіг), що надає перегородці міцності.

Коли дійдете до стелі потрібно призупинити роботу і дати стінці висохнути. На це піде приблизно два дні. Зазор між стіною і стелею рекомендуємо закрити яким-небудь пружним матеріалом, який буде згладжувати коливання і деформації. Наприклад, це може бути монтажна піна, яка володіє прекрасними звукоізоляційні властивості. Але з нею теж треба бути акуратним і не переборщити з її кількістю.

Для наочного прикладу пропонуємо подивитися корисне і досить докладний відео про те, як зробити перегородку з піноблоків своїми руками з мінімальними тимчасовими витратами і максимальною чистотою. Також в даному відеоматеріалі додатково викладено спосіб створення дверного і віконного отвору в перегородці з піноблоків.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
Статті за темою
 • Будівництво паркану на дачі з шлакоблоків
 • Чим і як правильно обшити лазню зсередини?
 • З чого і як побудувати недорогий садовий будиночок або битовку для дачі?
 • З чого побудувати лазню на дачі з оптимальним співвідношенням ціна-якість?
 • Лазня з піноблоків: особливості будівництва та оздоблення
 • Споруджуємо підпірну стінку своїми руками
 • З чого можна зробити міжкімнатні перегородки (стіни) в будинку?
 • Внутрішня і зовнішня обробка будинку з пінобетону або газобетону
 • З чого дешево побудувати будинок?
 • Будівництво прибудови до будинку з піноблоків
 • Зведення фундаменту для прибудови до будинку
 • З чого краще побудувати будинок для постійного проживання?
 • Чим обробити фасад приватного будинку?
 • Скломагнієві лист (СМЛ): застосування, характеристики, монтаж
 • Найчастіші запитання про цегла - вартість, вага, розрахунок кількості
 • Що таке шлакоблок? Ключові характеристики матеріалу
 • Газосиликатні блоки - основні властивості і характеристики
 • Пінобетонні блоки (піноблоки) - основні характеристики
 • Пазогребневі плити (ПГП): характеристики і монтаж
 • Арболітові блоки: плюси і мінуси, виготовлення своїми руками
 • Характеристики та особливості кладки кемаріческіх блоків
 • Як побудувати гараж на дачі: покрокове зведення капітальної споруди
 • » » Зведення внутрішньої перегородки з піноблоків своїми руками