Що можна зробити з пластикових пляшок для свого саду: 15 варіантів застосування

Здавалося б, пластикова пляшка – така буденна річ, але колись вона була на вагу золота – наші бабусі й дідусі бережно складали дорогоцінну тару на балконі, щоб використовувати замість молочного бидончик або баночки для зберігання компоту. Зараз ПВХ пляшок – греблю гати, ось людство й задумалась, адже скоро через пластикових ємностей ніде кроку буде ступити. Як же пристосувати все це велика кількість пластмаси з користю для справи? Найдивовижніші ідеї з використанням витрат харчової та хімічної промисловості – це плаваючі острови і величезні інсталяції, житлові будинки та енергозберігаючі системи, створені з безлічі непотрібної пластикової тари. Пропонуємо вам долучитися до глобального буму пластикової пляшки. Оцініть оригінальні вироби для саду з відпрацьованої упаковки, які ми вам пропонуємо, як ідейну базу для подальшої творчості на шляху до створення дивного і незвичного дачного дизайну.

Зміст

Зведення капітальних будівель

Животрепетна проблема всіх дачників – закладка дому та допоміжних будівель на садовій ділянці в умовах невеликої площі земельного наділу і обмежених грошових коштів. До того ж, сезонне призначення дачі передбачає зведення капітальних будівель «на століття». Отже, підприємливий народ вирішив пристосувати як будівельного матеріалу прозаїчну пластикову пляшку. Стіни будинків, альтанок, теплиць, інших садових споруд викладаються традиційно – в шаховому порядку із застосуванням цементного розчину, тільки замість цегли використовується непотрібна пластикова тара, заповнена піском. В підтримку такого, не зовсім звичного еко-стилю, можна зробити різноманітні вироби з пляшок для саду, щоб дизайн ділянки було вирішене в єдиному ключі. Давайте розглянемо в деталях, як можна перетворити своє життя в більш просту і комфортну за допомогою ПВХ ємностей.

Дачний будинок

Незважаючи на гадану простоту споруди будівлі з пластикової тари, присутні деякі нюанси, які вам необхідно врахувати, якщо ви вирішите зводити дачний будинок власними руками. Ось пара-трійка корисних порад:

 • Між рядами кладки закладіть армуючої сітки – адгезія розчину з поверхнею пляшки покращиться.
 • Не забувайте, що пластик не контактує з цементом, як цегла, тому виконайте в тарі дрібні отвори – так розчин почне взаємодіяти з піском всередині пляшки і стіна стане міцніше.
 • В процесі робіт з кладки фіксуйте пляшки мотузкою або дротом, щоб лав не роз'їжджалися.

Врахуйте, що пластику властиво руйнуватися під впливом морозу і спеки, особливо від перепадів температури, тому будьте готові, що через якийсь час – 5-10 років стіни споруди почнуть «зворотний відлік».

Будинок з пластикових пляшок – фото

Використовуючи пляшки з ПВХ в якості будівельного матеріалу, можна побудувати економ-дом на дачі

Кругла альтанка з пластикових пляшок – фото

Циліндрична форма пластикових пляшок дозволяє будувати будинки та альтанки, круглі в плані

Крім несучої конструкції будинку з пластикової тари, цей універсальний будівельний матеріал, як виявилося, можна застосувати для покрівельних робіт. Пропонуємо вам два варіанти даху з відслужили «своє» ПВХ ємностей:

 1. Пластикова черепиця. Для виготовлення цього нехитрого покрівельного покриття необхідно спресувати пластикові пляшки. Якщо цей процес виробляти без легкого нагріву пластика, то тара просто розтріскається, тому найпростіше викласти сировинний матеріал на сонці, а потім сплющити ємності. Монтаж ПВХ модулів виконується звичайними саморізами до каркаса за укладанням матеріалу в кілька шарів. З такої черепиці можна з легкістю сформувати конусоподібну покрівлю для альтанки або лазні.
 2. Пластиковий шифер. З циліндричної частини пластикової пляшки достатньо легко зробити щось на подобі шиферного покриття для даху. Для цього необхідно відрізати від тари дно і шийку, розрізати середню частину ємності вздовж і навпіл, з'єднати утворилися елементи ПВХ клеєм, формуючи хвилеподібну поверхню.
Дах будинку з пластикових пляшок – фото

Із пластикових пляшок цілком доступно зробити покрівлю для дачі – або у вигляді черепиці, або на подобі шиферу

Якщо ж ви вирішили зводити будинок з дерева, цегли або на вашому дачній ділянці вже існує житлова споруда, взявши в руки пластикову пляшку, проявіть фантазію – прикрасьте фасад незвичайним декором з пластмасових пробок. Складний геометричний орнамент, квітковий узор або трохи наївні «мультяшні» тварини – виберіть для себе будь-який стиль, який підходить вам по духу.

Декор фасаду будинку з пластикових кришок – фото

Яскраві пластмасові кришки від використаної тари дозволять додати фасаду дачного будинку виразний колорит

Декор для фасаду будинку з пляшкових кришок – фото

Декор з пляшкових кришок для фасаду дачного будиночка додасть споруді індивідуальність

Альтанки, теплиці, перголи

Самое раціональне застосування пластикових пляшок для саду – це не тільки падлюка, покликані прикрасити його, але і більш значущі речі, наприклад, теплиці або альтанки. До чого купувати дорогий полікарбонат для будівлі теплиці, якщо ПВХ, з якого виробляють тару – це практично той же матеріал? Навіщо облаштовувати теплицю ще більш дорогим, ніж шаруватий пластик, склом, якщо є непотрібні пляшки? Ломлячи сонячні промені, ПВХ тара виконує ті ж завдання, що і скло з полікарбонатом, до того ж – це самий економічний варіант для будівництва теплиці, який тільки можна відшукати.

Теплиці та альтанки з пластикових пляшок – фото

Економічний варіант облаштування альтанки або теплиці на дачі – споруда з пластикових пляшок

Незвичайна альтанка з пластикових пляшок – фото

Якщо вам набридла традиційна прямокутна в плані альтанка, зробіть її у вигляді півсфери за допомогою металевого каркаса і пластикових пляшок

Спорудивши каркас з дерева або металу, озбройтеся розпеченій спицею, дрилем або молотком з цвяхами. Одним із способів виконайте в дні і пробці пластикової пляшки отвори і надіньте пластикові судини на волосінь або дріт, довжина якої буде трохи більше висоти споруди. Отримані елементи натягніть і закріпіть на поперечинах каркаса – так ви сформуєте стіни теплиці або альтанки. Додатково можна зафіксувати вертикальні модулі в поперечному напрямку, обв'язавши пляшки в межах одного ряду дротом. Використовуючи ємності різного кольору, спробуйте створити який-небудь орнамент – так ви різноманітність безбарвну масу стін з прозорого пластика.

Що ще можна побудувати з пластикових пляшок для саду? Самий легко зводиться варіант малої архітектурної форми з пластикових пляшок в саду – полегшена альтанка – пергола, яка служить, зазвичай, як каркас для витких рослин. Однак, незважаючи на те, що навесні і влітку конструкцію перголи приховають плетуться троянди або плющ, взимку її остов оголиться і буде виглядати не дуже вдало. Щоб уникнути подібного явища, можна облагородити конструкцію перголи пластиковими пляшками природного відтінку – коричневого або зеленого. Коричнюваті кольору ПВХ віддалено нагадують деревину, а трав'янисті – пожвавлять вигляд саду в холодну пору року.

Паркани, огорожі, ворота

Чимало фінансів можна заощадити, якщо використовувати пластикові пляшки для облаштування огорожі садової ділянки. Використовуючи той же принцип, який був описаний в будівництві альтанки, замість профнастилу, сітки-рабиці або полікарбонату використовуйте для заповнення простір між стовпами забору пластикову тару. Трохи творчості та старанності – межа вашого саду стане не тільки непрохідною, а й екстравагантної, яка залучає увагу. Якщо ж паркан вже був зведений раніше, нове звучання йому додасть квітковий декор з пластикових пляшок – найприродніший варіант для саду.

Огорожа з пластикових пляшок – фото

На підтримку дачним будовам з пластикових пляшок, спорудити паркан із застосуванням тих же ємностей для цілісності ландшафтного дизайну

Декор для забору і вдома з пластикових пляшок – фото

Різнокольорові квіти, вирізані з пластикових пляшок, освіжать і прикрасять старий паркан або дачну споруду

Навіс для авто

Одвічна проблема авто-власників – виділення місця на земельній ділянці для стоянки машини або кількох транспортних засобів – велосипедів, скутерів або квадроциклів. Не завжди проект компактного приватного або дачного будинку припускає приміщення для авто, тому виникає необхідність побудови окремого гаража або навісу. Будівництво даних споруд обходиться недешево і багатьом не по кишені, от і стоїть машина під палючим сонцем, відкрита вітру, дощу і снігу. На допомогу в цій ситуації приходять звичайні пластикові пляшки – викидних, нікому не потрібна тара, що дозволяє без страху експериментувати, не боячись зіпсувати будівельний матеріал. Якщо щось не вийде і пляшка прийде в непридатність, завжди можна взяти іншу і не втратити при цьому ні копійки.

Навіс для машини з пластикових пляшок – фото

Навіс для авто з пластикових пляшок не тільки виконає свою безпосередню функцію, а й внесе оригінальний акцент в дачний ландшафт

Отже, з пластикових пляшок ви можете сформувати пластичну структуру, незвичайну за своєю конфігурацією і виконує відразу ж кілька функцій – вона створить захисну площину від опадів, сонця і, одночасно, прикрасить ваш сад. Нічого складного в формуванні навісу з пляшок немає – він цілком може бути зроблений своїми руками. Спочатку, в ємностях із пластику потрібно проробити наскрізні отвори, точніше, найкраще їх пропалити розпеченим прутом, а потім надіти пляшки на волосінь, мотузку або дріт, з'єднуючи їх у ряди. Між собою послідовності пляшок скріплюються перпендикулярними зв'язками допомогою ще однієї пари отворів і вибраного раніше матеріалу для « прошивки # 187 ;. Таким чином, виходить рухлива поверхня, що нагадує «пляшкову тканину», яку залишається приєднати до металевого або дерев'яного каркаса за допомогою підвісів різної довжини для створення хвилеподібного ефекту.

Важливо знати! Враховуючи, що пластикова пляшка – це своєрідна лінза, заломлююча світло аналогічно склу, бажано фарбувати дно ємності, щоб затримати прямі сонячні промені.

Корисні пристрої для саду

Сонячний колектор

Напевно ви стикалися з тим, що на дачі немає центрального водопроводу, котлом ви обзавестися не встигли, а після важкого дня по догляду за садом так хочеться прийняти не крижаний душ, а помитися теплою водою. Пропонуємо вам спробувати зробити для своєї ділянки літній душ з енергозберігаючою системою – сонячним колектором з ПВХ пляшок. Принцип дії подібного нагріву води заснований на, так званому, «термосифонного» – більш щільна гаряча вода рухається вгору, менш щільна холодна – вниз. Розробник системи – бразильський інженер, який отримав патент за винахід, стверджує, що 1 м2 сонячної панелі буде достатньо для купання 1 людини.

Сонячний колектор з пластикових пляшок – фото

Із пластикових пляшок ви можете зібрати сонячну панель і забути, що таке крижана вода в літньому душі

Пристрій сонячної панелі для дачі – фото

Холодна вода, що надходить з бака в сонячний колектор, повертається назад вже нагрітої

Витратні матеріали та інструменти для виготовлення колектора з пластикових пляшок:

 1. 2- літрові пластикові пляшки – 60 шт .;
 2. 1-літрові пакети з-під молока – 50 шт .;
 3. Труба ПВХ 100 мм – 70 см;
 4. Труба ПВХ 20 мм – 11.7 м;
 5. Куточок ПВХ 20 мм – 4 шт .;
 6. Трійник 20 мм ПВХ – 20 шт .;
 7. Заглушки 20 мм ПВХ – 2шт .;
 8. ПВХ клей;
 9. Чорна матова фарба;
 10. Кисть;
 11. Наждак;
 12. Скотч;
 13. Гумовий молоток, лобзик по дереву.

Пластиковим пляшкам необхідно відрізати дно і вставити одна в іншу. 100-міліметрові ПВХ труби використовуються для формування прямокутного каркаса сонячної панелі, 20-міліметрові труби ріжуться на відрізки 10х1 м і 20х8.5 см і збираються в єдину конструкція за допомогою трійників. Чорною фарбою прокрашиваются метрові відрізки труби і молочні пакети, які підкладаються під пляшки для поліпшення поглинання тепла. Сонячні панелі з пластикових пляшок повинні бути розташовані на відстані мінімум 30 см нижче накопичувального бака з водою на південній стороні стіни або даху. Для оптимізації поглинання тепла панелі повинні бути встановлені під кутом, який обчислюється так: до вашої географічній широті додайте 10 °. Рекомендується кожні 5 років пластикові пляшки в панелях замінювати новими, так як через деякий час пластик стає непрозорим, а це знижує його теплопровідність.

Ще одна енергозберігаюча ідея "припливла" до нас з жаркої Бразилії під назвою «1 літр світла». Суть даної інженерної думки в плані того, як освітити приміщення без вікон в сонячний день, вражає своєю простотою – достатньо лише герметично інтегрувати в дах пластикову пляшку – але не порожню, а з водою. Саме вода, ломлячи промені сонця, наповнить кімнату без природного освітлення яскравим світлом.

Світильник з пластикової пляшки з водою – фото

Набравши в пластикову пляшку води і врізавши її в дах будинку, ви завжди будете мати яскраве джерело світла в приміщеннях без природного освітлення

Вирощування і полив рослин

Пластикові пляшки будуть корисні в саду не тільки для споруд або декору, а й безпосередньо в справі вирощування рослин, квітів і овочів. Вирізавши в ємності отвір і засипавши в неї землі, ви можете використовувати пластикову тару для вирощування розсади. Тільки не забудьте просвердлити в ваших новоспечених горщиках дірочки для дренажу та потурбуйтеся про відвід води.

Ємність для вирощування розсади з пластикової пляшки – фото

Приклейте до пластиковій пляшці пробки – у вас вийдуть смішні чоловічки замість нудних горщиків для вирощування розсади

Ємностей для вирощування рослин можна додати трохи колориту, розфарбувавши їх вітражними фарбами або прикрасивши пляшковими пробками. Якщо ж ваша дача невелика за площею – спробуйте створити вертикальне озеленення – підвісьте пластикові горщики з пляшок на волосіні під стіною. Так ви прикрасите глуху невиразну площину і заощадите місце.

Горщики для вирощування рослин з пластикових пляшок – фото

Для створення горщиків під розсаду та квіти підійдуть не тільки пластикові пляшки з-під напоїв, а й різнокольорові ємності, що залишилися після використання побутової хімії

Крапельний полив з пластикової пляшки – фото

Зробіть множинні отвори в пластиковій пляшці – це дозволить вам отримати на дачі пристрій для крапельного поливу

Пляшки з ПВХ також послужать службу в процесі поливу саду, якщо ви проколете в дні пляшки мініатюрні отвори і прикріпіть ємність до шланга, у вас вийде непоганий інструмент для крапельного поливу. Забезпечивши же доморощений розпилювач води з пляшки колесами від старої дитячої машинки або коляски, ви зможете переміщати поливальну машину по саду.

Меблі для саду і вдома

Чимало клопоту дачникам доставляє догляд за меблями в садовому будинку і на вулиці – постійне сусідство з землею негативно позначається на зовнішньому вигляді диванів, ліжок і крісел. Спорудивши дачну меблі з пластикових пляшок, ви забудете про те, що таке неохайна оббивка, яку так важко привести в порядок за містом, далеко від служб сервісу і хімчисток. Самі ємності і пробки – це унікальний матеріал для виробництва меблів власними руками – міцної і простий у догляді.

М'які меблі з пластикових пляшок – фото

Із пластикових пляшок можна зібрати достатньо практичні меблі для саду і вдома

Садова меблі з пластмасових пробок – фото

Стільці та столик для дачі з пластмасових пробок – це економічне рішення для вуличних меблів

Пуфік із пластикових пляшок – фото

Зручний пуфик для дачі вийде з непотрібної пластикової тари, оберненої паролоном і обтягнутої оббивної тканиною

Крісло з пластикових пляшок – фото

Пару десятків пластикових пляшок, металевий каркас – і зручне крісло для саду і дачі перед вами

Садові світильники

Освітлювальні прилади для садової ділянки – це ще одна графа витрат, яку, найчастіше, дачники ігнорують. З пластиковою пляшкою проблема освітлення вирішується в хвилину. Візьміть кольорову каністру від побутової хімії, відріжте шийку і заправте всередину патрон з лампочкою – світильник для дачі готовий. Складнішу конфігурацію плафона створіть шляхом деформації пластикових пляшок нагріванням, опалювальному країв і розфарбовуванням в різні кольори. Оригінальні світильники з ПВХ тари прекрасно замінять промислові аналоги, а також прикрасять і ваш будинок, і садову ділянку.

Світильники з пластикових пляшок – фото

Щоб створити оригінальний дизайн світильників для дачі, достатньо їх розфарбувати вітражними фарбами або трохи деформувати

Вуличні світильники з пластикових пляшок – фото

Із пластикових пляшок можуть вийти незвичайні вуличні світильники для дачі – джерелом світла в них служать і електролампи, і свічки

Ландшафтний декор з пластикових пляшок

При створенні прикрас для саду з пластикових пляшок, в хід йде все – ємність цілком, дінці і шийку, середня частина і вирізані фрагменти, а особливо популярні пробки. З них виходить дуже виразний декор для саду – доріжки та оформлення порожніх площин будинку або забору. Ще одним незабутнім прикрасою ділянки можуть стати інсталяції з ПВХ ємностей – об'ємні і площинні фігури тварин, рослин. Клумби і бордюри, що обмежують посадку різних видів квітів, з успіхом можуть бути виконані з тієї ж пластикової тари. А щоб ваш слух завжди тішило спів птахів, повісьте на деревах годівниці і поїлки для пернатих, зроблені власними руками з ПВХ пляшок.

Ландшафтний декор з пробок від пляшок – фото

Різнокольорові пробки від пластикових пляшок служать прекрасним матеріалом для створення площинних композицій в дачному ландшафті

Приклади пристрої клумб

Без сумніву, основна прикраса дачної ділянки – це квіти, сформовані в клумби або зростаючі в мальовничому безладді. Особливу « огранювання » клумбі надають невисокі бордюри, що окреслюють її форму і що додають квітковій композиції завершеність. Через брак каменю чи цегли, традиційно застосовуваних для формування бордюру, закопайте по межі клумби пластикові пляшки шийкою вниз – ви отримаєте нехитре огорожу для квіткової посадки. Вдале рішення для тіньових зон садової ділянки, де нічого не хоче рости – оригінальні клумби з ПВХ ємностей, різноманітних за формою і колористиці.

Клумби з пластикових пляшок – фото

Облаштуйте за допомогою клумби з пластикових пляшок тіньові або заболочені зони саду

Клумба з пляшок ПВХ – фото

Маленька клумба у вигляді божої корівки виглядає яскраво і незвично

Бордюри для клумб з пластикових пляшок – фото

Пластикові пляшки зеленого кольору відмінно підійдуть при формуванні бордюру для клумби

Стаття в тему: Клумби з пляшок своїми руками: як можна застосувати пластик в саду?

Садові доріжки

Питання прокладки садових доріжок завжди непростий – і грунт зміцнити потрібно, і декоративний матеріал прикупити – в результаті, виходить чимала сума. А по бруду ходити так не хочеться. Поки ви акумулюєте грошові кошти і придивляєтеся до покриття для доріжок, пропонуємо вам тимчасовий варіант для їх облаштування з мінімальними витратами. Залийте стежки на дачі тонким шаром цементного розчину і занурте в нього кришки від пластикових пляшок – за рахунок рифлення по бічній площині, вони добре закріпляться в будівельній суміші.

Доріжки з пластмасових кришок – фото

Прозаїчна цементна доріжка може перетворитися в мальовниче панно завдяки багатобарвним пластиковим кришкам

Декоративні інсталяції

Досить популярний напрям декорування садового ландшафту – створення об'ємних інсталяцій з різних підручних матеріалів, включаючи і пластикові ємності. Однак, тут потрібно не аби яке вміння і терпіння, адже необхідно викласти або цілі ємності, або вирізані з них деталі за певною схемою.

Інсталяції з пластикових пляшок – фото

Найвиразніший декор для садового ландшафту – об'ємні інсталяції з пластикових пляшок

Пропонуємо вам зробити на дачі не дуже складну інсталяцію з пластикових пляшок у вигляді новорічної ялинки. Хоча Новий рік ще далеко, як то кажуть, готуй сани влітку – подумайте заздалегідь про новорічне оздобленні вашого саду. Звичайно ж, ялинка – основний атрибут зимового свята, без якої неможливо створити по-справжньому підняту, новорічну атмосферу. Як бути, якщо на вашій ділянці немає хвойних дерев, та й ви не вітаєте традиційну рубку лісу напередодні Нового року? Відмінне по своїй простоті і екологічності рішення – створення ялинки з пластикових пляшок. Основа такої композиції – жорсткий стрижень, до якого пляшки можна підвісити або надіти на дріт і обкрутити, створити ярусу з кіл, прив'язати або встановити допоміжні опори і сформувати шатровую форму дерева.

Новорічна ялинка з пластикових пляшок – фото

Не обов'язково робити ялинку з пластикових пляшок стандартного зеленого кольору – вона може бути зібрана з ємностей в будь-яких відтінках

У хід підуть і цілі пластикові пляшки, і денця, і нарізані деталі ємності. Самі пляшки можна деформувати, оплавлятися, фарбувати в незвичайні кольори – загалом, є, де розгулятися фантазії і винахідливості. Пляшкові кришки теж не скидайте з рахунків – з них вийдуть незвичайні гірлянди і мініатюрний декор. До речі, ялинку не обов'язково ховати або демонтувати на літній сезон – якщо ви виберете конусоподібну форму дерева, то внутрішній простір конструкції послужить вам службу в жаркі дні в якості альтанки або стане місцем для дитячих ігор. З відслужили своє зелених пляшок від спрайта можна зробити мініатюрну ялинку для дому, достатньо лише нарізати « локшиною » вигнуті площині пластикової тари і наклеїти їх на основу.

Годівниці і гнізда для птахів

Один з видів садового декору, який поєднує в собі багато функцій – годівниці, гнізда і поїлки для пернатих. З любов'ю зроблена годівниця і сад прикрасить, і птахів приверне – вони ж відплатять вам за добро веселим щебетанням, знищуючи заодно садових комах-шкідників.

Годівниці для птахів з пластикових пляшок – фото

Створіть з пластикових пляшок гнізда, поїлки і годівниці для птахів і пофарбуйте з в природні кольори

Гніздо для птиці з пластикової пляшки – фото

Гнізда і годівниці для птахів стануть корисним прикрасою вашого саду

Стаття в тему: Як зробити годівницю для птахів: влаштування декількох видів годівниць своїми руками

Декор для дачного інтер'єру

Крім садового декору, пластикова пляшка хороша для створення екстравагантного оформлення інтер'єру дачного будинку. Яскраві панно для стін і меблів, перегородки і ширми, навіть портьєри – все це ви цілком можете зробити самостійно з ПВХ ємностей. Подібні прикраси для дому виглядають досить самобутньо й оригінально, по крайней мере, нічого схожого ви ні у кого не побачите. Вкладаючи душу в декорування дачного будиночка, ви отримаєте задоволення і від творчого процесу, і від результатів своєї фантазії в поєднанні з умінням.

Ширми з пластикових пляшок – фото

Обрізавши прозорим пластиковим пляшкам денця і з'єднавши їх тонким дротом, ви отримаєте повітряні ширми для поділу простору дачного будинку

Фіранки з пляшкових пробок – фото

Райдужна фіранка для вхідних дверей зібрана зі звичайних пляшкових пробок, а виглядає дуже оригінально

Падалка для інтер'єру з пластикових пробок – фото

Розфарбувати інтер'єр дачного будинку в усі відтінки веселки вам допоможуть пластикові кришки від пляшок

Розваги, відпочинок, ігри на дачі

Ігрові майданчики

Ігрові майданчики на земельній ділянці – не тільки приємна річ для організації дозвілля, це ще й певний елемент декору саду. Яскраві гойдалки і гірки, поля для міні-гольфу та казкові будиночки дозволять створити приємну атмосферу для перебування дитини на дачі.

Ігровий майданчик з пластикових пляшок – фото

Пластикові пляшки допоможуть відокремити територію для дитячих ігор, а також послужать базою для створення цікавих іграшок

Ігрові приналежності з пластикових пляшок – фото

Облаштуйте у себе на дачі поле для гри в крокет, а ворота зробіть з пластикових пляшок

Стаття в тему: Дитячий майданчик на дачі: що можна спорудити для дитини своїми руками?

Човни і плавзасоби

Напевно поблизу вашого садового ділянки протікає річка або є озеро. Якщо це так, то ваш відпочинок на березі водойми стане більш захоплюючим, якщо у вас з'явиться засіб пересування по воді. Дістатися до безлюдного острівця, відправитися на водну прогулянку або порибалити – немає нічого простіше, коли є човен. Ви цілком можете спорудити цей нехитрий транспорт з пластикових пляшок. Вузьке суденце на подобі індіанської пироги місткістю 1-2 людини або більш капітальну шлюпку для 3-4 пасажирів – варіантів маса. Найпростіше плавзасіб – це прямокутний пліт, з якого зручно ловити рибу, трохи відпливши від берега.

Човен і пліт з пластикових пляшок – фото

Із пластикових пляшок вийде цілком стійка на воді човен або пліт

Для виготовлення човна у вигляді байдарки відріжте пляшкам дно, всуньте послідовно одну в іншу і сформуйте щось на подобі довгих трубок. Місця стику проклейте меблевим скотчем – він широкий і не відклеїться при контакті з водою. З окремих трубок, з'єднуючи їх разом, склейте все тим же скотчем борта і дно човна, щоб отримати клиновидную форму. Тут важливо правильно розрахувати співвідношення ширини судна і його висоти – пробні спуски на воду і трохи інженерної думки вам допоможуть, щоб перетворити гору непотрібної тари в корисну річ.

Декор для ставка з пластикових пляшок – фото

Нетривіальний підхід до декорування ставка на дачі – ніжні ромашки з пляшок на поверхні води

Більш складна конструкція у катера для всієї родини, яка передбачає з'єднання вертикально стоять пляшок в два ряди і додаткову герметизацію корпусу судна кульками. Вам нічого не заважає встановити на шлюпку мотор, ніж ви значно поліпшите її ходові якості і дальність прямування. Отже, використовуючи непотоплювані властивості пластикових пляшок, з яких, до слова, в Японії і на Тайвані споруджують цілі острови, ви зможете борознити навколишні водойми з вітерцем і комфортом.

Ви ще не перейнялися ідеєю пластикового буму? Зробіть що-небудь незвичайне для свого саду і ви не встигнете озирнутися, як тут же увіллєтеся до лав шанувальників пластикової пляшки.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
Статті за темою
 • Декор садової ділянки
 • Будуємо паркан з пластикових пляшок
 • Як зробити квіти з пластикових пляшок
 • Вази і горщики з пластикових пляшок
 • Вироби для саду і дачі своїми руками
 • Красиві вироби з пластикових пляшок для саду
 • Вази і горщики з пластикових пляшок
 • Падалка для саду і дачі своїми руками
 • Як зробити квіти з пластикових пляшок
 • Робимо поросят з пластикових пляшок для саду
 • Красиві вироби з пластикових пляшок для саду
 • Огорожі для клумб своїми руками
 • Як організувати крапельний полив на дачі: майструємо систему крапельного зрошення своїми руками
 • Вироби з пляшок для саду зможе зробити кожен: цікаві ідеї для креативних дачників
 • Клумби з пляшок своїми руками: як можна застосувати пластик в саду?
 • Вертикальні грядки своїми руками з пластикових пляшок, труб, горщиків
 • Вироби з пластикових пляшок для саду
 • Вироби з пластикових пляшок для дачі
 • Оформлення майданчиків в дитячому садку
 • Годівниця для птахів з пластикової пляшки
 • Клумби з пластикових пляшок
 • Робимо парник для розсади своїми руками
 • » » » Що можна зробити з пластикових пляшок для свого саду: 15 варіантів застосування