Вирощуємо перець у своїй теплиці

Зміст:

Основне правило для зростання

Догляд за перцями в теплиці не представляє особливої складності. Якщо ви коли-небудь займалися вирощуванням томатів в тепличних умовах, то вам буде ще простіше зрозуміти суть даного процесу.

Дотримуючись ряд нескладних правил, у вас не виникне особливих проблем у тому, як виростити перець в теплиці і досягти вражаючих результатів у цій справі.

Фото - Догляд за перцями в теплиці

Дотримуючись ряд нескладних правил і ви будите збирати відмінний урожай

Для благополучного зростання саджанців необхідно створити майже такі ж умови. Але є й деякі відмінності, температура і вологість повітря повинні бути набагато вище.

Посів насіння і догляд за сіянцями

Для того щоб насіння перцю швидше зійшли, необхідно підтримувати температуру приміщення 21 градус, а з появою перших сходів, її можна знизити до 18 градусів.


Ідеальним місцем пророщування насіння може бути неглибокий ящик. Він заповнюється компостом, поверх нього розподіляються насіння і додатково присипаються тонким шаром удобреному землі.

Фото - Посадка перців в теплиці

Ідеальним місцем пророщування насіння може бути неглибокий ящик.

Після того як насіння присипані, необхідно їх рясно полити і накрити склом, яке кожен день слід перевертати, щоб уникнути попадання збираються краплею конденсату на ще не зміцнілі сходи.

Коли насіння зійде, паростки необхідно пікірувати і потім пересадити в окремі паперові стаканчики або горщики.

Висадка саджанців в грунт

Посадка перців в теплиці здійснюється через 10 -12 тижнів після посіву. Саджанці слід розсаджувати в грунт на рівновіддалених відстані один від одного, що становить приблизно 45 сантиметрів.

Починаючи з цього моменту, необхідно бути гранично уважним при догляді за рослинами. Потрібно продовжувати рясно поливати розсаду, використовувати рідкі добрива, і дотримуватися температурного режиму.

Вирощування перцю в теплиці вимагає багато старань і терпіння. Дуже уважно стежте за температурою повітря. Якщо в теплиці температура більше 30 градусів, то квітки не запилюються і опадають.

А при низьких температурних умовах, нижче 15 градусів, плоди перцю просто не зав'язуються. Коли погода усталилася, і наступають жаркі дні, обов'язково вранці потрібно відкривати теплицю і провітрювати.

Фото - Як виростити перець в теплиці

Посадка перців в теплиці здійснюється через 10 -12 тижнів після посіву

Перець дуже вимогливий до вологості грунту і вкрай негативно реагує на його, навіть короткочасне, пересихання, тому вкрай важливо знати, як поливати перець в теплиці. Рясна волога вкрай необхідна рослинам протягом перших двох тижнів після висадки.

Якщо перець недостатньо поливати, він буде відчувати дефіцит, внаслідок чого стебла можуть одревеснеть і опаде зав'язі з листям. Але не переборщіть з поливом, так як перець не переносить сильного надлишку вологи.

Бажано щоб рослини поливались дощовою водою, але за відсутності дощів, цілком підходить звичайна вода, але з тією умовою, що вона повинна попередньо настоятися в баку і нагрітися до потрібної температури. Вона не повинна бути нижче 24 градусів.

Перець дуже світлолюбна рослина. Найкраще вони ростуть при 14 годинному світловому дні, але не більше, оскільки при більшій освітленні освіту бутонів відбувається пізніше.

Чим і яким чином найкраще підгодовувати рослини

Підживлення перців в теплиці - дуже важливий і вкрай необхідний момент в процесі вирощування рослини. Перцю необхідний цілий комплекс поживних речовин, що дозволяє досягти відмінних результатів, вирощуючи дану культуру.

Слід знати, кожні з груп речовин, що містяться в добривах, мають різну дію. Підживлення на мінеральній основі сприяють кращому росту, на органічній - формування плодів.

Фото - Підживлення перців в теплиці

Перцю необхідний цілий комплекс поживних речовин

У перший раз підгодівля розсади здійснюється через 8, максимум 10 днів після висадки в грунт. Але тут слід врахувати кілька правил. Коли фаза утворення бутонів ще не настала, необхідно використовувати здебільшого азотні добрива. У цьому випадку відбувається посилена закладка бутонів, так само, розвиток квіток і плодів.

А в період утворення плодів, найкраще підгодовувати добривами, що містять фосфор і калій. Ці добрива вносяться в грунт зазвичай при неглибокому розпушуванні.

Фото - Вирощування перцю в теплиці

В період утворення плодів, найкраще підгодовувати добривами, що містять фосфор і калій

Друга підгодівля, яку потрібно проводять через 2 тижні після цвітіння, так само дуже важлива для перцю. Для цього використовується змішаний живильний комплекс складається з гною і мінерального добрива. Його ж застосовують під час третин підгодівлі при зборі першого врожаю.

Після використання рідких добрив, рослини слід полити чистою водою, щоб удобрювати розчин не залишався на листках.

Чим підгодувати перець в теплиці, і якими краще добривами користуватися, є складним вибором для тих, хто не достатньо досвідчений в питаннях садівництва. Деякі схиляються до використання тільки мінеральних добрив, інші ж воліють органіку.

Але найкраще чергувати використання і того й іншого, а краще поєднувати. Мінеральні добрива в своєму складі містять корисні макроелементи, такі як азот, калій, фосфор, молібден, марганець, мідь, бор та ін. Але їх надмірне використання має негативні наслідки: погіршення складу і структури грунту, що може призвести до його повної деградації.

До того ж, дані добрива використовуються рослинами не в повній мірі і швидко вимиваються з верхнього шару грунту.

Фото - Чим підгодувати перець в теплиці

Найкраще чергувати добрива

Органі

Статті за темою
 • Всі про вирощування огірків у теплиці
 • Як і чим удобрювати газон?
 • Особливості посадки та вирощування овочів у відкритому грунті
 • Коли і як садити огірки на дачі?
 • Коли садити розсаду перцю, помідорів та інших овочевих культур
 • Внесення добрив у грунт та їх вплив
 • Місячний календар посадок на Квітень
 • Коли садити помідори на розсаду
 • Сорти солодкого й гіркого перцю. Рекомендації щодо вибору
 • Посадка насіння перцю на розсаду
 • Коли садити перець на розсаду
 • Як правильно посадити перець
 • Вирощування розсади перцю солодкого
 • Хитрості вирощування огірків в теплиці
 • Сорти огірків для теплиці
 • Як виростити огірки в теплиці
 • Коли посадити і як виростити баклажани
 • Весняна підгодівля троянд
 • Вирощування томатів у теплиці
 • Як виростити розсаду петунії
 • Які бувають парники і теплиці для дачі
 • Що садять в січні на розсаду. Практичні поради початківцям городникам

 • Увага, тільки СЬОГОДНІ!
  » » Вирощуємо перець у своїй теплиці