Вибираємо тріммер, який підходить саме вам

Зміст:

Для чого призначений триммер?

Тример, що в перекладі з англійської означає підстригати, підрізати, призначається для догляду за газонами невеликих розмірів, скверами, дачними ділянками, садами.

Фото - триммер для трави

Тример використовують для стрижки трави у важкодоступних місцях

Всім відомо, що для стрижки газонів існують газонокосарки. Але якщо газонокосарка - це ідеальний варіант для газонів великих розмірів і з рівною поверхнею, то триммер використовують для стрижки трави у важкодоступних місцях, наприклад, навколо дерев і кущів, уздовж доріжок, у парканів і бордюрів.

Він послужить ідеальним помічником у догляді за невеликими фігурними газонами, дозволить легко обійти перешкоди і акуратно скосити траву.

Тример або газонокосарка?

Триммери для трави, представлені у продажу в даний час, оснащені не тільки ножами (дисками) з металу, а й спеціальними волосінями (кордом). Завдяки тому, що в деяких моделях кількість кордов може досягати чотирьох, такі тримери можуть з успіхом замінити газонокосарку.

Швидкість обертання волосіні досягає 175 м / с, що дозволяє такому Тримери скошувати будь-яку траву, а так само молоді дерева та кущі.

Фото - триммер для трави електричний

Тример скошувати будь-яку траву, а так само молоді дерева та кущі

Але слід враховувати, що на відміну від газонокосарки за допомогою тріммера дуже важко створити ідеально рівний газон, оскільки кут і висоту зрізу доведеться регулювати вручну. У той же час, користуючись газонокосаркою, буде досить проблематично, а іноді зовсім неможливо підстригти траву у важкодоступних місцях.

Виходячи з вищесказаного, якщо ви стоїте перед вибором - газонокосарка або тример, то, можливо, краще зупинити вибір на тріммер. Хоча для створення ідеально доглянутого газону не зашкодить мати в наявності і те й інше.

Основні види

В даний час весь асортимент тримерів представлений бензиновими і електричними моделями.

Найбільш продуктивними, безсумнівно, є бензинові тріммери. Такий триммер - це ідеальний помічник у догляді за дачною ділянкою, особливо якщо ви буваєте на ньому не так часто як хотілося б.

Він впорається і з молодою травою і з грубим бур'яном. Потрібно відзначити, що такі моделі важкуваті і зажадають від вас більше часу для обслуговування, але в той же час, такі тримери здатні витримувати максимальні навантаження, працювати по 30-40 хвилин з 10-хвилинними перервами практично цілими днями.

Фото - купити тріммер для трави

Бензиновий тріммер

Але не забувайте, що бензинові моделі тримерів відрізняються високим ступенем вібрації та підвищеним рівнем шуму, мають велику вагу і потребують постійної дозаправки палива.

У теж час сучасні бензинові тріммери оснащені антивібраційною системою і спеціальними двигунами, які знижують викид шкідливих речовин в атмосферу, а також регульованим кермом, що, безсумнівно, полегшує його експлуатацію і дозволяє заощадити сили.

Електричні тримери для трави дуже зручно застосовувати в зонах відпочинку та громадських місцях. На відміну від бензинових, вони мають меншу потужність і більш низький рівень шуму, відрізняються простотою використання і абсолютно нешкідливі для навколишнього середовища.

Використовують електричні тримери в основному для підтримки порядку вже оброблених поверхонь, так як в силу своєї невеликої потужності їм навряд чи під силу впоратися з товстими стеблами бур'янів і навіть з густою травою.

Фото - косити траву тримерами

Електричний тріммер

Крім того, якщо двигун має потребу в харчуванні, яке підводиться за допомогою мережевого кабелю, то це створить певні незручності - кабель то й справа загрожує потрапити під ніж.

Тримери з вбудованою акумуляторною батареєю позбавлені цього незручності, але і тут не обійшлося без недоліків. Тривалість роботи таких триммеров максимум 30-40 хвилин на добу. Інший же час ви витратите на підзарядку їх важких, малопотужних і примхливих в зберіганні та експлуатації батарей.

Електричні тримери поділяються на два види:

  • з верхнім розташуванням двигуна;
  • з нижнім розташуванням двигуна.

Тримери з нижнім розташуванням двигуна ідеально підходять для підстригання м'якої газонної трави. У них нетривалий режим роботи, доведеться робити часті перерви в роботі.

Тримери ж з верхнім розташуванням двигуна могутніше і дорожче. Вони оснащені більш товстою волосінню, що дозволяє скошувати з їх допомогою густу, високу і навіть вологу траву.

Особливості ручки

Залежно від будови ручки, тримери можна розділити на:

  • з «T» - образної ручкой;
  • з «J» -образної ручкой;
  • з «D» -образної ручкою.

Тримери з «Т» -образної ручкою призначені для роботи на відкритих майданчиках, ваші рухи будуть нагадувати руху при скошуванні трави за допомогою коси. Призначені такі тримери для великого обсягу робіт. Дуже важливо, щоб такий триммер був забезпечений ременем для фіксації на вашому тілі.

Фото - триммер для трави

Тріммер з «T» - подібною ручкою

Якщо вас чекає невеликий обсяг роботи, але в той же час вимагає від вас великий маневреності, наприклад, при скошуванні трави під кущами і деревами, уздовж доріжок, то для таких робіт дуже зручний тріммер з «D» -образної ручкою. Дані моделі забезпечені волосінню з системою автоматичної подачі.

Якщо ж перед вами стоїть завдання приборкання густих заростей, то вам необхідно вибрати тріммер з «D» -образної ручкою, а так само забезпечений додатковою «J» -образної рукояткою.

Фото - триммер для трави електричний

Тріммер з «D» -образної ручкою.

Така рукоятка зменшить відстань до конічного редуктора, а так само додає можливість встановлювати додатковий ніж. Косити траву таким тримерами так само буде зручніше, якщо він буде оснащений ременем фіксації


Конфігурація штанги

Штанга, на якій і змонтований весь триммер, є важливою деталлю. Тримери з великою потужністю найчастіше оснащуються прямий нероз'ємної штангою з розташованим на кінці редуктором.

Від двигуна обертання до редуктора передається за допомогою валу. Мінус у такого тріммера полягає в його громіздкість, що значно ускладнить транспортування.

Фото - купити тріммер для трави

Тріммер з «J» -образної ручкою

Більш зручний у перевезенні та зберіганні тріммер з вигнутою штангою, але помітно менше радіус покосу. Від двигуна обертання передається за допомогою гнучкого троса, що передбачає використання в якості насадки тільки волосінь.

Значить, такі моделі тримерів можуть бути використані для стрижки м'якої газонної трави, з бур'яном вони точно не впораються.

Також на ринку представлені моделі з рознімної штангою, що дозволяє використовувати різні насадки, що додає Тримери функціональності. Єдиним недоліком є те, що роз'єми не універсальні і тому насадки потрібно вибирати того ж виробника, що і сам тріммер.

Кілька порад на останок

Ці кілька порад допоможуть вам при виборі Треммері:

» » Вибираємо тріммер, який підходить саме вам