Фонтан створить у вас вдома або в саду неповторну атмосферу затишку

Зміст:

Фонтани для саду - це чудове прикраса. Для пристрою фонтану на своїй дачній ділянці не потрібно застосовувати високі дорогі технології, що вимагають спеціальне обслуговування. Точно так же декоративні фонтани для будинку можуть створити затишок і неповторну атмосферу.

Варіанти споруди фонтану

Ви зможете спорудити фонтани для саду своїми руками. Наприклад, це може бути актуальний фонтан - імітація природного джерела. Для спорудження знадобиться готовий набір обладнання, який складається з шланга, насадки для розширення водного струменя і насоса. У комплект до гірці з природного каменю можна купити фігурки у вигляді рибок, тварин, скульптур і т.д.

Фото - фонтан для саду своїми руками

Кам'яний фонтан

Не менш популярні такі фонтани для дачі, як фонтани-потоки, що забезпечують природний рух води по кам'яному уступу. Спорудити такий водний каскад відносно просто. Найважливішим є вибір насоса, здатного впорається з об'ємом переливається води і забезпечити достатній напір.


Якщо ви вирішили спорудити фонтан для саду своїми руками, найкраще купити готовий фонтан і самостійно зібрати його на своїй ділянці, слідуючи інструкції, що додається, а також за інструкцією розмістити його, наприклад, в ставку, і підключити до електрики.

Однак враховуйте наступне - насос для фонтану необхідно встановити на бетонному блоці, при цьому виключіть його зіткнення з дном басейну. Распилітельную трубу потрібно встановити вертикально. Електропроводка потребує ретельної ізоляції, щоб уникнути її намокання.

Поради по самостійному виготовленню фонтану

Якщо покупної фонтан вас не влаштовує, ви можете дізнатися, як зробити фонтан своїми руками. Добре виглядають невеликого розміру фонтани для дачі в центрі ставка, насос добре розмістити за межами ставка, закріпивши його поблизу від берега. Тоді ви зможете без праці як почистити насос, так і включати і вимикати його.

Фото - фонтани для дачі

Такий фонтан вам зможуть зробити тільки професіонали

Фонтани для саду мають різне оформлення або облицювання розпилювача, залежно від вкладених коштів і переваг. У виготовленні розпилювача використовуються різні матеріали. Максимально збільшити термін служби розпилювача допоможуть морозостійкі матеріали: бронза, кераміка або стекловолоконная тканину.

Перед тим, як вибрати розпилювач, визначитеся з набором водних рослин (не всі з них переносять великі бризки від фонтану). Спробуйте розміщувати їх подалі від струменів. Водорості - не надто добре сусідство для фонтанного насоса. Якщо ви не хочете відмовлятися від водних рослин, використовуйте розпилювачі у формі дзвону або гейзера, з великими отворами, що формують суцільний купол з води, і не створюють розбризкування.

Врахуйте, що потужність насоса безпосередньо залежить від відстані між ним і розпилювачем.

Фонтан, зроблений своїми руками, можна прикрасити будь-яким природним каменем. Вибираючи розпилювач і матеріали для нього, включіть фантазію, сьогодні їх вибір дуже широкий. Нехай плід ваших зусиль радує і приносить вам справедливе почуття гордості.

Фонтан для звичайної квартири або будинку

Якщо у вас немає садової ділянки, але ви бажаєте мати свій фонтан, спорудити міні фонтан своїми руками у себе вдома. Декоративний кімнатний фонтан не тільки прикрашає кімнату, але і служить зволожувачем повітря.

Декоративні фонтани кімнатні - це найкраще рішення, якщо потрібно зволожити повітря в приміщенні, адже зволоження відбувається більш природно, ніж при працюючому зволожувачі повітря. Вологості, яку він віддає при циркуляції води, цілком вистачає для підтримки макрокліматичних комфорту.

Відомо, що поточна вода сприятливо впливає на нашу психіку. Життя в містах не дозволяє насолоджуватися виглядом струмуючого потоку води. Не у всіх є можливість споглядати міські фонтани, не у всіх є і дача. До того ж споруду фонтану на дачі пов'язано зі значними витратами часу і грошей.

Інша справа - кімнатні фонтани. Вони можуть бути настільними, підлоговими і настінними. Їх конструкція безпосередньо пов'язана з метою, яку позначає дизайнер чи господар приміщення. Якщо фонтан - це акцент в оформленні інтер'єру великої кімнати - підійде підлогова або настінна конструкція. Якщо фонтан задуманий як локальне прикраса невеликий за розміром кімнати, то маленький настільний фонтанчик - найкраще рішення.

У кожному разі, звук і вид неспішно води, що ллється надасть розслаблюючий ефект у вас вдома або в саду.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
Статті за темою
 • Фонтан на дачі своїми руками
 • Альпійська гірка у квартирі
 • Вибираємо насадки для садових фонтанів і милуємося розкішшю водних композицій
 • Варіанти дизайну декоративних садових фонтанів
 • Як зробити декоративний водойма на ділянці своїми руками
 • Як змайструвати садовий фонтан на дачі своїми руками
 • Екскурсія по нашій дачі + інструкція по створенню фонтану
 • Мій колоритний ставок, порослий болотною рослинністю
 • 37 прикладів оригінального прикраси саду і присадибної ділянки
 • Декоративні прикраси для саду своїми руками: добірка з 18 цікавих ідей
 • Насоси для фонтану і водоспаду: правила підбору агрегату
 • Декоративні прикраси для саду своїми руками: добірка з 18 цікавих ідей
 • Як вибрати насос для басейну: правила підбору і класифікація
 • Декоративний фонтан на дачі своїми руками: покроковий розбір етапів будівництва
 • Вибираємо насадки для фонтанів: огляд найцікавіших і популярних варіантів
 • Зимовий сад у будинку
 • Як вибрати дренажний насос для відкачування брудної води
 • Садові фонтани для дачі з полистоуна
 • Міні фонтани для саду
 • Як побудувати садовий фонтан своїми руками на дачі
 • Робимо маленькі водойми на дачі зі старої ванни
 • Водна композиція на дачній ділянці
 • » » » Фонтан створить у вас вдома або в саду неповторну атмосферу затишку