Камін - сучасний осередок вашого заміського будинку

Вогонь – одна з чотирьох стихій, яка інстинктивно викликає в людині шанування і містичний трепет, передаючись із покоління в покоління генетичною пам'яттю людства. Вогонь наповнював вогнище, який супроводжував людей на шляху їх розвитку та сам проходив трансформацію та удосконалення. Це відбувалося протягом тисячоліть, тому нас не покидає відчуття спорідненості з цією стихією. «Червона квітка» грів житла в холодні зими, висвітлював халупи і палаци, використовувався для приготування їжі. Безумовно, виживання людини як виду, було пов'язано з цим джерелом тепла і світла.

У наш час каміни для заміського будинку дають чудову можливість людині доторкнутися до тієї частини свого єства, яка пов'язана з природою і випробовує комфорт поблизу вогню. Багато людей нашої сучасності намагаються привнести в свої будинки і квартири «древнє вогнище», використовуючи різні види камінів та приладу імітують. Зараз будь-який проект заміського будинку або садиби враховує наявність кімнати відпочинку, в якій головною визначною пам'яткою є камін. Різні можливості і масштаби житла диктують типи камінів та їх дизайнерські рішення.

При будівництві заміського будинку є можливість спорудити «Англійська камін», так званий вбудований, який візуально практично захований в стіні, залишаючи зовні тільки портал. Такий камін не займає місця в приміщенні і виглядає дуже ефектно, завдяки великий топкової камері, візуально розширює простір, віддане у владу вогню. Сам портал може бути виконаний з каменя, дерева або інших матеріалів і виглядати або м'яко вписаним в дизайн кімнати, або бути її центральним декором. У каміна великий ККД, що робить його не тільки візуально вигідним, але і функціональним.

Камін – сучасний осередок вашого заміського будинку

Якщо будинок вже існує, але камін там не був передбачений (є центральне опалення або піч), а дуже хочеться його мати – доповнити його може прибудований камін, який зручний тим, що може розташуватися в будь-якій обраній вами кімнаті біля стіни або в кутку. Це найпоширеніший вид каміна, який завдяки дизайнерським рішенням здатний візуально так видозміняться, що може здатися, ніби це безліч різних камінів, хоча конструктивно вони ідентичні. Також варто згадати острівної камін («Швейцарський»), який зазвичай розміщується в центрі приміщення. І в тому і в іншому випадку камін займає досить великий простір і є центральною композицією, перетворюючи приміщення в «камінну кімнату».

«Швейцарський» камін в заміському будинку вважається найкрасивішим і пожежонебезпечним «вогнищем». До того ж він має мінімальний ККД з усіх описаних вище камінів і є найдорожчим у використанні, з огляду на те, що сучасні дизайнерські й енергозберігаючі розробки, прагнучи зменшити його пожежонебезпека і підвищити ККД, доповнюють його жаростійким захисним склом і різного роду куполами (що допомагають утримувати тепло від горіння і вловлювати дим).

Однак якщо ви обрали саме цей ефектний вигляд каміна каміни для заміського будинку і вас не цікавлять його опалювальні якості, можна оформити кімнату, максимально відсунувши від джерела вогню речі, здатні спалахнути від іскри, і виклавши підлогу каменем відтворити, таким чином, стиль стародавнього швейцарського житла .

Камін – сучасний осередок вашого заміського будинку

Якщо ж немає можливості обзавестися каміном, який є одночасно джерелом тепла, світла і затишку, варто звернути увагу на електро-і біокаміни. Електрокамін працює, як опалювальний прилад також відтворюючи ілюзію горіння вогню або тління вугілля, що безумовно викликає відчуття тепла і затишку.

Біокаміни на відміну від їх електричних побратимів, тепла не виробляють, але вогонь їх не є ілюзорним – він самий що ні на є – справжній. Оскільки вогонь практично не виробляє тепла, його розміщують на найнесподіваніших поверхнях – на склі, на металі, на гальці, зсипали в ємність. Вид біокаміна настільки заворожує своїм мінімалізмом і простотою рішення, що ефект споглядання живого вогню компенсує відсутність опалювальної здібності.

Камін – сучасний осередок вашого заміського будинку

Дизайнери розробили безліч декоративних напрямків в зовнішньому вигляді біокамінів і електрокамінів, що дає можливість доповнити кімнату будь-якого стилю – від англійської старовини, до сучасних сміливих нестандартних рішень.

Так, безумовно, у цих камінів є свої плюси і мінуси (наприклад: електрокамін залежить від точки підключення до електроживлення, в той час як биокамин може бути встановлений в будь-якому бажаному місці; у біокаміна може закінчитися паливо, а електрокамін менш схильний позапланового «потухання» ), але обидва відповідають запиту людини його котре купує – можливості отримати комфорт від наявності «вогнища» в його житлі і душевного затишку від споглядання вогню.

Крім цього, існує готові каміни для заміського будинку, які легко швидко монтуються в будинку, до нього під'єднується димар і все, можна насолоджуватися живими вогниками, які грають за камінними дверцятами. Вписуються вони в практично будь-який інтер'єр будинку. Виглядати готові каміни для заміського будинку, можуть так.

Камін – сучасний осередок вашого заміського будинку

Статті за темою
 • Вибираємо піч камін для дачі
 • Які бувають дачні дров'яні каміни
 • Створюємо і оформляємо фальш-камін своїми руками
 • Каміни з цегли для дачі
 • Що таке біокамін: використання в інтер'єрі та експлуатація
 • Дачні альтанки з мангалом - вигідне рішення облаштування заміського ділянки
 • Печі-каміни для дачі - різновиди, як вибрати свій варіант?
 • Вуличний камін для вашого саду
 • Котел для опалення заміського будинку
 • Планування ділянки заміського будинку. Приклади планування ділянки 12, 15 і 20 соток
 • Модульні сходи на другий поверх заміського будинку
 • Електричне опалення для дачі. Електрокотли, нагрівачі або конвектори? -
 • Варіанти облаштування зони барбекю на дачі своїми руками
 • Автономне газове опалення заміського будинку
 • Будуємо альтанку з барбекю для смачних посиденьок в саду: затишні ідеї для заміської садиби
 • Вибираємо котел для опалення дачі або заміського будинку
 • Вибираємо котел для опалення дачі або заміського будинку
 • Облаштування інтер'єру та оздоблення кімнати відпочинку в лазні
 • Утеплення брусового будиночка зсередини
 • Будинки з клеєного бруса
 • Створюємо дизайн інтер'єру дачного будиночка
 • Ніші в стінах з гіпсокартону: варіанти дизайну та створення своїми руками

 • Увага, тільки СЬОГОДНІ!
  » » » Камін - сучасний осередок вашого заміського будинку