Вироби з дерева і фанери для вашої дачі

Кожен окремо взятий сад - це унікальний шедевр, не схожий на інші. Зробити два абсолютно ідентичних ландшафту практично неможливо.

Навіть проста маленька деталь здатна змінити вигляд ділянки, надати йому інші риси. Такими деталями можуть бути вироби з дерева для саду.

Вони стануть прикрасою присадибної ділянки, за допомогою такої штучки можна підкреслити особливості дизайну і стилю. У даній статті ми розглянемо різні варіанти таких виробів, а також розповімо, як зробити деякі види своїми руками.

Що можна зробити з дерева і фанери для саду?

Сьогодні практично все можна купити в магазині. Розвиток промисловості дозволяє створити річ будь-якої форми і розміру. Так і вироби з дерева можна придбати в спеціалізованих магазинах.

Однак людина наділена прекрасною здатністю - умінням фантазувати. І отримавши в руки поліно і включивши кмітливість, можна зробити багато цікавих речей. Взагалі, дерево - дуже вдячний матеріал, з яким просто працювати. Це не камінь, де просвердлити отвір або надати задуману форму не так-то просто. Однак для роботи з деревом також є свої нюанси, які ми розглянемо пізніше.

Варіантів виробів з дерева і фанери дуже багато. Найпоширенішим варіантів є дерев'яна скульптура. Вона може складатися з цілісного шматка дерева або з декількох з'єднаних між собою.

Причому це може бути природна форма, необроблена, просто красива в своєму природному вигляді, наприклад, вироби з пнів і корчів. Також з них можна зробити не тільки скульптурні композиції, але й інші корисні речі.

З дерева можна зробити різних тварин і казкових персонажів, меблі. Красиві скульптури виходять з фанери, якій надають форму обраної фігури (лелеки, жаби, млин та інші) і розфарбовують її.

З дерева можна зробити так всіма улюблену млин, місток. Разом з висадженими зеленими рослинами така композиція виглядає дуже ефектно. А якщо у вас ще є декоративний струмок або водойма, то ще краще побудувати водяний млин з обертовим колесом.

З листів фанери можна зробити також ємності для рослин, прикрасити їх різними гілочками, черепашками або просто розфарбувати.

Окрасою саду стане шпаківню, зроблений своїми руками. Годівниця для птахів дозволить спостерігати за маленькими пташками, що прилітають за вашим частуванням.

З дерева також можна зробити стилізований поштову скриньку і встановити його поряд з хвірткою, на вході на дільницю. У відділенні для листів можна висадити декоративні рослини.

Багато цікавих виробів можна зробити з спилювання дерева. Наприклад, це може бути декоративна садова підставка для квітів, оригінальні сходинки до млина, колеса до воза з дерева.

Також виготовлення виробів з дерева і фанери може стати прекрасним заняттям у вільний час, допоможе реалізувати ваш творчий потенціал і просто добре провести час.

Робимо вироби для дачі з дерева своїми руками

Для початківців краще всього почати з простою невеликої скульптури, де потрібно просто зібрати з окремих частин саморобку. Включіть фантазію і за допомогою мотузки поєднати елементи між собою. Таким нехитрим способом можна зробити конячку, ослика, лісовичка і т.д.

А з невеликих рівних гілочок можна пов'язати кашпо, яке може бути як підлоговим, так і підвісним. Для з'єднання елементів вам знадобиться все та ж мотузка або мотузка. Якщо плануєте використовувати таку декоративну ємність в якості горщика, то всередину треба спочатку постелити плівку, а потім насипати землі. Тепер можна висаджувати рослини.

Такі прості конструкції зможе спорудити практично кожен, головне не лінуватися. Якщо ж для вас не проблема забити цвях, а «робота лобзиком» - не порожній звук, то можна зробити і більш складну конструкцію. Наприклад, беремо лист фанери і малюємо на ньому будь-яку фігуру. Акуратно вирізаємо, розфарбовуємо фарбою по дереву і встановлюємо в саду.

Таким же чином можна зробити цікаві вироби для городу з фанери. Вирізаємо два зайчика, які стоять на задніх лапках, розфарбовуємо. На шиї зав'язуємо яскраві стрічки, а до лапок прикріплюємо по морквині, також зробленої з фанери. Така весела парочка буде добре виглядати біля морквяної грядки.

Більш складний варіант - зробити декоративну млин і місток. Тут крім фантазії знадобиться і строгий розрахунок. Можна звичайно спростити конструкцію і зробити наступним чином: беремо дерев'яні планочки однакового розміру і починаємо складати. Кладемо дві палички паралельно один одному на відстані трохи меншому довжини елемента.

Потім перпендикулярно їм укладаємо зверху ще дві і прибиваємо гвоздиками. Збудувавши потрібної висоти, робимо дах. Її можна спорудити з листів фанери. Дві дощечки будуть служити лопатями, прибиваємо їх до млина. Ось і готова наша конструкція. З одного боку можна посадити витка рослина, яке оплетет одну з стеночек.

За таким же принципом, як і збірка стін млини, можна спорудити декоративний колодязь. Поруч зробити з дерева мініатюрну лавку і поставити маленьке дерев'яне відерце. А навколо з гілочок зробити невисоку тин. Така композиція може виконувати як декоративну роль, так і бути ігровим комплексом на дитячому майданчику.

Для дітей також можна зробити з дерева і фанери різних казкових персонажів. Головне пам'ятати про безпеку, уникати гострих країв, виступаючих цвяхів.

Свої вироби потрібно обробити спеціальним складом або фарбою, що дозволить захистити їх від вологи, цвілі, шкідливих комах та інших несприятливих факторів.

Статті за темою
 • Створення декоративної водяного млина на дачі
 • Вироби з пнів і корчів для саду своїми руками
 • Вироби для саду і дачі своїми руками
 • З чого і як можна зробити садову скульптуру своїми руками?
 • Як змайструвати вироби з монтажної піни для дачі?
 • Падалка для саду і дачі своїми руками
 • Вироби з пнів і корчів для саду своїми руками
 • Дитячі гойдалки для дачі своїми руками
 • Використання різних підручних матеріалів для оформлення клумби
 • Як змайструвати годівницю для птахів своїми руками: 7 креативних ідей для любителів пернатих
 • Будуємо декоративну млин для саду своїми силами: покроковий майстер-клас
 • Як зробити годівницю для птахів: влаштування декількох видів годівниць своїми руками
 • Пристрій декоративної водяного млина своїми руками
 • Падалка для дитячого майданчика: облаштовуємо дитячу зону ділянки саморобками
 • Садові вироби своїми руками
 • Падалка з фанери своїми руками
 • Падалка зі старих покришок
 • Падалка для дачі з дерева
 • Оформлення майданчиків в дитячому садку
 • Цікаві вироби для садової ділянки - свічники з банок
 • Дачні поробки з фанери
 • Декоративні містки для дачі

 • Увага, тільки СЬОГОДНІ!
  » » » Вироби з дерева і фанери для вашої дачі