Облаштування літньої кухні

Зміст:

Трохи передмови про кухню

Літні кухні приносять дуже багато користі, в них тільки назва «Літня», а використовувати її можна в будь-який час і до кожного сезону придумувати нову назву, наприклад «Зимове сховище», «Весняна пральня» і т.д. Кухні діляться на кілька видів:

  • Річна - найчастіше буває відкритого типу, Її було утеплюють, облаштовують так, щоб в холодну пору року весь посуд і їдальню меблі можна було перенести в будинок.

  Фото - Літня кухня на дачі

  Кухня відкритого типу

  • Зимова - утеплена кухня, з каміном або піччю для опалення приміщення, влаштована так само, як і кухня в звичайному будинку.

  Фото - Закрита літня кухня на дачі

  Кухня закритого типу

  Зараз, літня кухня на дачі, більше стає закономірністю, ніж розкішшю. Намагаються вносити більш нові ідеї, удосконалити зовнішній вигляд не тільки з внутрішньої сторони. Дуже часто поділяють їдальню і робочу зони. Це дуже зручно і якщо достатньо місця, то чому б і ні.

  Зовсім не обов'язково, щоб це було велике приміщення, кухню можна зробити і не великих розмірів, головне зручність експлуатації, а також її функціональність.


  Найважливішим є місткість, буде не дуже зручно ходити постійно за що не дістають пристосуваннями в будинок. І все ж, якою б не була місткою кухня, розташувати її намагаються ближче до будинку (а найчастіше впритул) або до різних дачним будівлям.

  Проектування

  Мало просто визначитися з ділянкою, це, звичайно, деталь необхідна, але найважливішим є проекти літніх кухонь для дачі. При проектування споруди дуже важливо врахувати всі деталі, нічого не забути.

  Фото - Літня кухня на дачі фото

  При проектування споруди дуже важливо врахувати всі деталі

  Основними питаннями є:

  • Водопровід - Не важливо, літній або зимовий варіант кухні, подача води обов'язково повинна бути і без необхідного досвіду не потрібно брати це в свої руки, краще звернутися до фахівців.
  • Пожежна безпека - Як і де буде знаходитись грубка, гриль та інші електроприлади, які таять в собі небезпеку загоряння, як обладнати кухню, щоб не було самовільного займання.
  • Розподілити територію - Якщо ви хочете зробити літню кухню з роздільним їдальнею і робочим місце, то це необхідно відразу вказувати в плані.
  • Необхідно врахувати кількість осіб, які часто будуть перебувати в цьому приміщенні.
  • Каналізація - Також необхідна для літньої кухні, тому що дуже незручно виносити швидко наповнити відро, а ще треба придумувати, куди все це виливати так, щоб не забруднити територію і не було неприємного запаху.

  Фото - Проекти літніх кухонь для дачі

  Варіант літньої кухні

  Нюансів різного характеру в проектування літньої кухні на дачі дуже багато, все залежить від вашої задумки і від площі забудови.

  Дизайн

  Добре, коли є літня кухня. Зручно проводити веселі вечори в хорошій компанії, не потрібно піклуватися про те, що залишиться в будинку безлад і брудний посуд, від якої буде на ранок не дуже приємний запах в кімнаті.

  Для початку потрібно визначитися, яку роль ви відведете для своєї кухні - Чи буде вона розділена на дві зони або все скомпонуете разом. Розберемо два варіанти окремо:

» » » Облаштування літньої кухні