Огорожа з профнастилу - це краще рішення для вашої дачі

Зміст:

З чого почнемо?

Почнемо з того, що паркан повинен бути, насамперед, надійним, міцним і стійким. При цьому ви хочете, щоб витрати на зведення забору були порівняно невеликими, а якість відповідала вашим вимогам? У цьому випадку, кращим рішенням буде споруда паркану для дачі з профнастилу.

Такий паркан успішно поєднує в собі всі необхідні характеристики надійності, міцності і в теж час витонченості і простоти сучасного дизайну.

Фото - Паркани для дачі з профнастилу

Покриття профлиста

Основою є оцинкований сталевий лист. Паркан покривається спеціальними складами, які і надають йому необхідні якісні властивості.

Покриття профлиста складається з безлічі захисних шарів, що забезпечує довгий термін використання, без застосування будь-яких додаткових обробок. Профільні ребра листа роблять його більш жорстким, міцним і пружним.

Приємно так само те, що ви маєте можливість самостійно вибрати колір за своїм бажанням і смаком. Особливо в ходу такі кольори як: «шоколад», «зелений мох» і «червоне вино».

Фото - Паркани для дачі з профнастилу

Колірна гамма забору

Крім того, що споруда такого паркану вимагає мінімальних витрат і вкладень, порівняно з іншими матеріалами, його можна спорудити своїми силами, не вдаючись до послуг фахівців.

Установка стовпів для кріплення паркану

Уявіть металеву або дерев'яну конструкцію зі стовпів, вкопаних в грунт і забетонованих.

Для початку готуємо поглиблення під стовпи. У грунт схильний морозному пученію, стовпчики необхідно вкопувати нижче глибини, на якій відбувається промерзання. Це важливо зробити саме так, щоб надалі не відбулося виштовхування наших стовпів назовні, і паркан в одного чудового дня не обрушився.


Встановлюючи стовпи, скористайтеся ручним буром. З його допомогою можна спокійно бурити лунки в метр глибиною, з 20-ти см діаметром, витративши на це приблизно годину вашого дорогоцінного часу.

Звичайно, щоб робота по встановленню паркану з профнастилу ладилася краще і швидше працювати бажано не одному, а удвох з кимось.

Фото - Паркани для дачі з профнастилу

Схема як встановлювати паркан

Після того, як наші поглиблення (лунки) для стовпів будуть готові, приступаємо до приготування розчину цементу, щоб надійно закріпити наші стовпчики в грунті.

Для цього в спеціальну ємність для розчину засипаємо пісок і цемент з розрахунку 1/4 (на відро цементу - чотири відра з піском). Отриману суміш посилено перемішуємо до отримання однорідної маси, після чого додаємо води і знову заважаємо. Всипаємо щебінь (від 1 до 1.5 відер) і ще раз все добре перемішуємо.

Засипаємо щебінь в поглиблення і утрамбовуємо. Для цього можна використовувати відповідну за розміром палицю.

Стовп встановлений, тепер необхідно перевірити його вертикальний напрямок. Якщо відхилилися від норми, вивести за рівнем. Дану процедуру повторити з кожним стовпом, призначеним для кріплення паркану.

Фото - Паркани для дачі з профнастилу

Установка стовпів для кріплення паркану

Забетоновані стовпчики витримуємо не менш 2-х днів, після чого починаємо встановлювати між ними спеціальні прожіліни. Прожіліни можна зробити як металеві, так і дерев'яні. Тут вибір за вами. Однак каркас для нашого паркану переважніше все ж робити з квадратних металевих труб.

Приварюємо прожіліни до наших стовпів поверху і низом електрозварюванням, з'єднуючи стовпи один з одним.

Якщо ваш паркан буде високим (більше 2-х метрів), то краще приварювати не по дві, а по три прожіліни, щоб досягти найбільшої жорсткості і міцності.

Установка і закріплення профнастилу

Якщо паркан встановлюється навколо вашого дачної ділянки, листи профнастилу кріпляться із зовнішнього боку каркаса. Якщо ж ви будуєте огорожу між своїм і сусіднім ділянками, то кріпити їх краще з внутрішньої сторони, при цьому лицьовою стороною у бік вашої ділянки.

Закріплюють профнастил нерозривному стрічкою, перекриваючи кожен лист подальшим, щоб паркан виглядав як цілісна лінія.

Якщо при цьому по лінії паркану висота не однакова, то для вирівнювання краще зрушувати листи, ніж робити ухили. Так можна домогтися, як мені здається, найбільшою краси і уникнути великої кількості витрат на матеріали та відходів при підгонці аркушів.

Фото - Установка стовпів для кріплення паркану

Приклад кріплення листів

Для кріплення профнастилу до паркану найкраще скористатися саморізами для покрівлі. Вони самі просвердлити отвір і щільно притиснуть лист профнастилу до каркаса паркану капелюшком з ущільнювачем з гуми.

Це в свою чергу сприяє тому, що при ослабленні кріплень чи не з'явиться неприємний звук дзвону і скреготу металу. Більше того, ви можете підібрати саморізи так, щоб їх капелюшки були одним кольором з профнастилом.

Для створення додаткової жорсткості над листом профнастилу можна закріпити спеціальну кришку, так званий капельник. Капельник вам виготовлять на замовлення там же, де ви будете купувати профнастил для забору.

Це зручне пристосування допоможе зменшити знос вашого паркану, оберігаючи його від зайвої вологи.

Якщо проявити фантазію, то можна придумати багато різних варіантів установки забору для вашої дачі з профнастилу.

Наприклад, паркан буде дуже багато і стильно виглядати, якщо секції паркану кріпити між стовпами, виконаними з бетону і цегли.

Фото - Паркани для дачі з профнастилу

Варіант установки забору

Взагалі, способів багато, і міркувати про це можна нескінченно. Питання в тому, що в кожного, свій індивідуальний смак і колір, тому вирішувати яким буде ваш паркан тільки вам.

Замовлення установки забору професіоналам

Якщо у вашій родині не вистачає чоловічих рук або з будь-яких інших причин немає можливості поставити паркан самостійно, не переживайте, це не проблема.

На сьогоднішній день існує безліч різних організацій і компаній, які займаються виготовлення різних пристосувань з профнастилу, їх доставкою і установкою.

Все що від вас буде потрібно, це вирішити який паркан ви плануєте для своєї дачі. Визначитися з матеріалом, кольором і дизайном. Вибрати потрібних фахівців, які на ваш погляд, найбільше підходять вам за ціною і за якістю, зробити замовлення.

На ваше замовлення досвідчені професіонали зроблять виготовлення огорож з профнастилу, враховуючи при цьому ваші побажання і задумки.

Фото - Паркани для дачі з профнастилу

Приклад установки паркану з профнастилу

Ви можете замовити абсолютно будь-які конструкції, починаючи від зовсім простих і закінчуючи самими стильними, оригінальними і елегантними.

Зрозуміло, замовлення роботи по установці паркану фахівцям зажадає від вас додаткових грошових витрат, ніж якщо б ви зробили це самостійно. Однак, думаю, кінцевий результат, безумовно, вас дуже порадує.

У будь-якому випадку, організація заходів по споруді паркану для вашої дачі саме з профнастилу - це саме вірне рішення.

Догляд за парканом

Як вже раніше було сказано, після установки паркан з профнастилу не вимагає якогось особливого догляду за собою. Єдине, необхідно буде періодично промивати його, щоб усунути брудні патьоки після опадів і насідати пил.

Фото - Паркани для дачі з профнастилу

Варіант паркану з профнастилу

Виконуючи це завдання по догляду якомога частіше, ви забезпечите вашому паркану постійну первозданну новизну, чистоту і свіжість.

Ваш відпочинок на улюбленій дачі завжди буде повноцінним: без сторонніх дратівливих шумів, цікавих сусідських очей і навіть без пилу від пролітають повз машин.

Статті за темою
 • Всі про дерев'яні парканах
 • Різноманітність варіантів дизайну парканів з профнастилу
 • Які труби використовувати для забору: розміри, ціни, установка
 • Установка паркану з профнастилу своїми руками
 • Будівництво паркану на дачі своїми руками
 • Як зробити паркан із сітки рабиці на дачі
 • Будуємо дерев'яний паркан для дачі своїми руками
 • Варіанти комбінованих зборів з цегляними стовпами
 • Паркан з металевого (євро) штахетника - гідності, особливості установки
 • З чого зробити недорогий паркан для дачі?
 • Пристрій і заливка фундаменту під паркан своїми руками
 • Вибираємо хороший профнастил для забору
 • Встановлення огорожі з зварної сітки на ділянці
 • Який краще поставити паркан на дачі?
 • Встановлення стовпів для паркану з різних матеріалів
 • Як зробити хвіртку з профнастилу своїми руками?
 • Будуємо і прикрашаємо паркани для дачі з профнастилу та інших матеріалів
 • Огорожа з дерев'яного штахетника: технологія зведення самого популярного огорожі
 • Пристрій забору з сітки-рабиці на прикладі натяжна та секційного конструкцій
 • Особливості проведення монтажу паркану з профнастилу своїми руками
 • Огородження паркани металеві: сітка рабиця, металевий профнастил, решітка -
 • Паркани для дачі з профнастилу

 • Увага, тільки СЬОГОДНІ!
  » » » Огорожа з профнастилу - це краще рішення для вашої дачі