Вибираємо водяний насос

Зміст:

Види і характеристика

Що взагалі приховує поняття водяний насос - це спеціалізоване пристрій, який за допомогою напору транспортує воду на поверхню. Завдяки сучасним розробкам, ми отримуємо доступ до таких речей за доступною ціною.

Асортимент насосів величезний, головне визначитися з його функціональністю і своїми фінансовими можливостями, так як на ринку таких послуг величезний асортимент вибору і ціни коливаються від мінімальних до найвищих.

Водяний насос для дачі просто незамінний, ви економите багато часу і сил, не витрачаючи їх на непотрібні дії.

Фото - водяний насос

водяний насос для дачі

Тепер ми розберемо, на які типи, види, категорії поділяються водяні насоси.

Функціональне призначення:

  • Водопідіймальні - транспортування води з глибини на поверхню, цей вид поділяється на:
  1. поверхневі - такі насоси використовують для гасіння пожеж, для підвищення тиску в системі, подачі холодної води. Вони діляться на відцентрові і вихрові.
  2. заглибні - у тих випадках, коли поверхневий насос не справляється, застосовують погружной. Це відноситься до підняття води з великих глибин колодязів або свердловин. Вони встановлюються в сам джерело з водою, тому такі наноси виготовляють зі спеціальних антикорозійних або нержавіючих матеріалів. Проходячи через насос, холодна вода його остуджує, тому варіант перегріву ісключен;
  3. Циркуляційні - примусова циркуляція води в опаленні, кондиціонуванні, водопостачанні.
  • Дренажні - з їх допомогою відбувається відкачування брудної рідини з підвалів, каналізацій, колодязів.

За джерела живлення:

  • Рідкопаливні - працюють автономно, це відбувається за допомогою двигуна внутрішнього згоряння. Необхідною паливом є бензин, який змішують з маслом або соляркою. Якщо порівнювати бензиновий і дизельні насоси, то перший дешевший за ціною і менш галасливий, але дизельні більш економічні по витраті палива. Так само, плюсами є легкість і у використанні і в транспортуванні, віддаленість роботи від електромереж.
  • Електричні - використовувати можна тільки в тих місцях, де є електромережу, такі насоси бувають двофазні і трифазні.

Якщо ділити насоси зі створення вакууму, то вони бувають: